wishlist

Raktár lista

wishlist del
A lista sorrendje módosítható Drag & Drop -al!
HU | EN

HÍREK

AZ ÉV IRODÁJA 2017 DÍJ NYERTESE A 2017-ES IRODAHÁZAK ÉJSZAKÁJA V. RENDEZVÉNY EGYIK HELYSZÍNE

AZ ÉV IRODÁJA 2017 DÍJ NYERTESE A 2017-ES IRODAHÁZAK ÉJSZAKÁJA V. RENDEZVÉNY EGYIK HELYSZÍNE Irodabútor,IRODÁJA,nyertese,2017-es,Irodaházak,Éjszakája,rendezvény,egyik,helyszíne

Az ÉV IRODÁJA 2017 díj nyertese a 2017-es Irodaházak Éjszakája V. rendezvény egyik helyszíne
2018. február 9.
 
Lehullt a lepel! - Még soha nem neveztek ennyien a versenyre, mint idén! 

Az Agora Park - Agora Budapest showroom, a 2017-es Irodaházak Éjszakája V. rendezvény egyik helyszíne nyerte az ÉV IRODÁJA 2017 díjat, az év Közösségi Tere kategóriában.

Agora Park - Agora Budapest showroom, a 2017-es Irodaházak Éjszakája V. rendezvény egyik helyszíne
Agora Park - Agora Budapest showroom, a 2017-es Irodaházak Éjszakája V. rendezvény egyik helyszíne
Agora Park - Agora Budapest showroom, a 2017-es Irodaházak Éjszakája V. rendezvény egyik helyszíne
(Agora Park - Agora Budapest showroom, a 2017-es Irodaházak Éjszakája V. rendezvény egyik helyszíne)

18 kategóriában hirdettek gyõztest tegnap este a Várkert Bazárban nyolcadik alkalommal megrendezett Az Év Irodája Díjátadó Gálán. 
Elismerésben részesült például egy volt gõzmalomnak és egy villamosremíznek helyet adó épületben kialakított korszerû iroda - közölte a nonprofit versenyt szervezõ, iroda.hu. A versengés során kiderült, hogy ma már a munkáltatói márkaépítésben és a jól képzett munkaerõért folytatott versenyben kulcsfontosságúak az irodák, amelyek olyan érzést biztosítanak az ott dolgozóknak, mintha otthon lennének.  
Kalmár Zoltán, a verseny alapítója és az iroda.hu vezetõje a mostani versenyrõl elmondta: “Nyolc évvel ezelõtt Az Év Irodája Verseny még csak egy belsõépítészeti megmérettetés volt, ma pedig már a munkáltatói márkaépítés egyik legfõbb eszközeként tekintenek rá a vállalatok.”
A munkáltatói márkaépítés, ezen keresztül pedig a munkavállalók igényeire szabott irodatér kulcsfontosságú a cégek számára, mert a dolgozók megtartásában és megszerzésében kiemelt szerepe van, ez pedig a mostani munkaerõ-piaci helyzetben, amikor sok vállalat küzd erõforráshiánnyal, kiemelten lényeges szempont. Kalmár Zoltán szerint az verseny egyértelmû választ adott arra is, hogy a korszerû irodákban az emberközpontúság, a kényelem, a technológia kerül a fókuszba. A legjobb irodák tükrözik a céges kultúrát is, így ezekben nem jelent kihívást, ha valaki a gyermekével vagy házi kedvencével szeretne munkába menni. A modern irodák ezekre az esetekre is fel vannak készítve, ezért a kollégák a munkahelyükön is otthonosan érezhetik magukat, emiatt pedig hatékonyabban tudnak dolgozni is.
Az ÉV IRODÁJA 2017 díj további nyertesei:
 
Az Év Irodája 2017 Fõkategória: ACG Reklámügynökségû
 
Az Év Irodája 2017 Nagyvállalat Kategória: Grundfos Shared Services Kft.
Az Év Irodája 2017 Kisvállalat Kategória: BETSSON BUDAPEST OFFICES
Az Év Irodája 2017 Design Kategória: 235 film 
Különdíj Az Év Közösségi Tere: Magvetõ Café
Az Év Új Ingatlanfejlesztése 2017: Graphisoft Park Fogadó épület
Különdíj Az Év Új Ingatlanfejlesztése: Cordia Park Residence - II. ütem
Az Év Tervezett Lakó Projektje 2017: Emerald Residence
Az Év Tervezett Kereskedelmi Projektje 2017: Agora Budapest
Az Év Belsõépítész Cége 2017: MádiLáncos Studio Kft.
Az Év Facility Management Cége 2017: KRAFT FM Üzemeltetési és Szolgáltató Kft.
Az Év Property Management cége 2017: ESTON International Zrt.
Az Év Asset Management Cége 2017: IMMOFINANZ Services Hungary Kft.
Az Év Tanácsadó Cége 2017: CBRE Magyarország 
Az Év Ingatlanpiaci Személyisége 2017: Kovács Attila, Horizon Development

Minden díjazottnak szívbõl gratulálunk!
 

CIKK AJÁNLÓ


A MUNKAHELYEK MEGÚJULÁSA A NEUROLÓGIAI...

A munkahelyek megújulása a neurológiai sokszínűség jegyében europadesign,neurodiverzitás,színek, sensory design,befogadó iroda, támogató környezet,kutatás,szakértői betekintés
A munkahelyek forradalmi megújulása: a neurológiai sokszínűség...
2024-03-06

HIBRID BÚTOR: VONDOM KINT ÉS BENT

Hibrid bútor: Vondom kint és bent europadesign, vondom, outdoor,  belter, kulter, africa, gatsby, faz, hardrockhotel, beastly, citibank, sap, dior
A határok nemcsak az irodai és otthoni, de a beltéri és kültéri...
2024-03-06

MILANÓ 2024 BESZÁMOLÓ WORKSHOP AZ EUROPA DESIGN...

Milanó 2024 beszámoló workshop az Europa Design Auditóriumában ITA, SalonedelMobile.Milano, Riva1920, Arper, Caimi, Slalom, Truedesign, Pedrali, Infiniti, Scab, Polflex, Fantoni, Resol, Plust, Serralunga, GandiaBlasco, Arteinmotion, Salonesatellite, BrianzaDesign
Inspiráló délutánt tölthettünk tegnap az Europa Design Wellpoint...
2024-05-14

EHHEZ AJÁNLJUK



Capri Lounge BU1699 Andreu World
termék információ
termék raktárlista

Capri Lounge BU1699

termék raktárlista

Alya Executive SO1471 Andreu World
termék információ
termék raktárlista

Alya Executive SO1471

termék raktárlista

Occo SC Wilkhahn
termék információ
termék raktárlista

Occo SC

termék raktárlista

Lottus bench Enea
termék információ
termék raktárlista

Lottus bench

termék raktárlista
# Enea Nincs

Ottanta Alea
termék információ
termék raktárlista

Ottanta

termék raktárlista
# Alea Nincs

Capri Executive SI1570 Andreu World
termék információ
termék raktárlista

Capri Executive SI1570

termék raktárlista

Atreo Alea
termék információ
termék raktárlista

Atreo

termék raktárlista
# Alea Nincs

Capri Lounge BU1741 Andreu World
termék információ
termék raktárlista

Capri Lounge BU1741

termék raktárlista

REFERENCIÁK

EGYÉB

Egyéb

MINDSZENTYNEUM

Mindszentyneum

COLONNADE...

Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe

DÉLI POINT...

Déli Point iordaház

DOUWE EGBERTS

Douwe Egberts

GRAND HOTEL...

Grand Hotel Esztergom

OKTOGON...

Oktogon Irodaház

TUNGSRAM

Tungsram

RÓMAI TENISZ...

Római Tenisz Club

LUMINIS KFT.

Luminis Kft.

A WELL 11 FEJEZETE

The WELL Air concept aims to ensure high levels of indoor air quality across a building’s lifetime through diverse strategies that include source elimination or reduction, active and passive building design and operation strategies and human behavior interventions.

A WELL Air koncepciójának célja a magas minőségű beltéri levegő biztosítása az épület teljes élettartama alatt különböző stratégiák felhasználásával melyek magukban foglalják a káros anyagok levegőbe jutásának megszüntetését vagy csökkentését, az aktív és passzív épülettervezést és üzemeltetést, valamint az emberi tevékenységek által történő beavatkozások optimalizálását.

The WELL Water concept covers aspects of the quality, distribution and control of liquid water in a building. It includes features that address the availability and contaminant thresholds of drinking water, as well as features targeting the management of water to avoid damage to building materials and environmental conditions.

A WELL Water koncepciója az épületen belüli vízellátás minőségét, elosztását és ellenőrzését fedi le. Foglalkozik az ivóvíz rendelkezésre állásával illetve szennyezettségével csakúgy, mint a vízgazdálkodással kapcsolatos kérdésekkel, így kihatással van az építőanyagok minőségére illetve a környezeti körülményekre is.

The WELL Nourishment concept requires the availability of fruits and vegetables and nutritional transparency and encourages the creation of food environments where the healthiest choice is the easiest choice.

A WELL Nourishment koncepciója az épületet használók számára a friss zöldségek és gyümölcsök elérhetőségét és az épületen belül kínált táplálékoknak az átláthatóságát tűzi ki célul. Olyan környezet kialakítását támogatja, ahol az egészséges választás a legegyszerűbb választás.

The WELL Light concept promotes exposure to light and aims to create lighting environments that are optimal for visual, mental and biological health.

A WELL Light koncepció a természetes fény jelenlétét támogatja, a látási, mentális és biológiai egészség számára optimális világítási feltételek meglétére törekszik.

The WELL Movement concept promotes movement, physical activity and active living and discourages sedentary behaviors through environmental design strategies, programs and policies.

A WELL Movement koncepciója elősegíti a mozgást, a fizikai aktivitást, az aktív életet és elriaszt az ülő életmódtól a környezet megfelelő tervezésével, a különböző programokkal és irányelvek bevezetésével.

A WELL Thermal Comfort koncepció célja a produktivitás elősegítése és az ideális hőkomfort kialakítása az épület minden használója számára továbbfejlesztett hűtő-, fűtő rendszerek betervezésével, működtetésével és a rendszer személyre szabhatóságával.

A termikus kényelmet úgy definiálhatjuk, mint „az az állapot, amely kifejezi a termikus környezettel való elégedettséget és azt szubjektív értékelés alapján minősíti”. Szervezetünkben az állandó hőmérsékleti kényelmet a homeosztázis egyik területe a hőszabályozás biztosítja, mellyel egy élőlény bizonyos határok között fenntartja a testhőmérsékletét a környezeti hőmérséklet változása ellenére. Kiegyensúlyozza a hőnyereséget és a hőveszteséget annak érdekében, hogy a test belső hőmérséklete az optimális tartományban, 36-38 ° C (97-100 ° F) maradjon, ezt a hipotalamusz szabályozza.

The WELL Sound concept aims to bolster occupant health and well-being through the identification and mitigation of acoustical comfort parameters that shape occupant experiences in the built environment.

A WELL Sound koncepciójának célja az épületet használók egészségének és jólétének erősítése az akusztikai paraméterek javításával, hogy az épített környezetben tartózkodók is megtapasztalják az akusztikai kényelem előnyeit.

The WELL Materials concept aims to reduce human exposure to hazardous building material ingredients through the restriction or elimination of compounds or products known to be toxic and the promotion of safer replacements. Compounds known to be hazardous to the health of occupational workers and/or known to bioaccumulate or aggregate in the environment are also restricted and in some instances not permitted.

A WELL Materials koncepciója az emberek egészségét védi, az építőanyagokban fellelhető károsanyagok csökkentésével vagy teljes kiküszöbölésével és a megfelelő helyettesítő anyagok népszerűsítésével. Az egészségre veszélyes vegyületek felhasználását szintén szabályozza a WELL.

The WELL Mind concept promotes mental health through policy, program and design strategies that seek to address the diverse factors that influence cognitive and emotional well-being.

A WELL Mind koncepciója a mentális egészség elérését olyan rendelkezésekkel, programokkal és design stratégiákkal támogatja, melyeknek célja a kognitív és érzelmi jóllét kialakulásához való hozzájárulás.

The WELL Community concept aims to support access to essential healthcare, workplace health promotion and accommodations for new parents while establishing an inclusive, integrated community through social equity, civic engagement and accessible design.

A WELL Community koncepció célja, hogy támogassa az alapvető egészségügyi ellátáshoz való hozzáférést, a munkahelyi egészségfejlesztést és a szülők munkába való visszatérését, miközben befogadó, integrált közösséget hoz létre a társadalmi igazságosság, a polgári részvétel és a hozzáférhető formatervezés révén.

Innovation features pave the way for projects to develop unique strategies for creating healthy environments.

A WELL Innováció fejezete a projektek útját segíti, hogy egyedi és innovatív stratégiák kidolgozásával megteremtsék az egészséges környezetet.


olvass tovább...